Muguets 25.

8. dubna 2009 v 17:50 | Anique |  Muguets
Dvacátý pátý díl. Tři komenty do osmi večer a další díl bude ještě dneska:)


Ondra zkroušeně sklopil hlavu. Čekal to.

Robin chvilku bezradně koukal. Doufal, že se jeho rozhodnutí bude Ondra bránit, že bude chtít vysvětlení. V jeho očích viděl smutek, ale i lásku, když se otočil, aby odešel. Začínal panikařit. Rychle chňapnul po Ondrově dlani. Ondra překvapeně zdvihl zrak.

"Já...myslel jsem...já... Ptal ses, jestli se ti chci odevzdat na těch posledních pár dní. Na to jsem odpověděl, že ne. Chtěl bych být tvůj na pořád. Pokud samozřejmě přijmeš..." Řasy se mu lehce zatřepotaly.

Ondrovi se podařilo akorát otevřít pusu. Následně ji ale zase sklapl a přivinul si svého, teď už oficiálně svého, Robina za spojené ruce do milujícího objetí. Ne, nelíbal ho, nechtěl věci pokazit ještě teď a on věděl, že Robi by mu uspěchávání jejich naprosto čerstvého vztahu mohl mít za zlé. Jen se mu láskyplně opřel rty o čelo, zanechávaje jejich teplé vlhko, aby prostoupilo chlapcovu léty a událostmi popraskanou důvěru.

Odtrhl je od sebe je až nadšený potlesk ozývající se celou místností.

Filip sedící na Julianově klíně a rozpustile klimbající nohama radostně vlepil svému miláčkovi další pusu. "Gratulujem, kluci!" "Ať se spolu máte tak krásně jako my!" oplatil Filípkovi polibek Julian. Karolína je beze slov objala, jen lehce a oba najednou. Nikdo u ní nebyl zvyklý na takové chování. Ale překvapilo je velice mile.

A Radim...Cože? Radim?

Všichni se zděšeně ohlédli. Ten parchant Radim prchl. Zneužil příležitosti a zmizel otevřenými dveřmi. Ve chvíli radosti si toho nikdo ani nevšiml.

"Kur--va-jíčkasnáší!" ulevil si naštvaně Juli.

"Co když tě jde naprášit? Zabijou tě! Musíš se někam schovat! Nechci o tebe přijít znovu, lásko moje!" lapal po dechu Filípek a neuvěřitelně pevně se tiskl k svému příteli.

Julian mu láskyplně počechral vlasový porost. "Neboj, baby. Zaprvé tě neplánuju opustit nikdy, za druhé v těchhle podmínkách už vůbec ne, a za třetí tady máme klíč, jak můžeme přežít. Všichni."

Ukázal na Robina.

"Já?"

"Než se mě ten "el pošuko" pokusil zapíchnout, slyšel jsem jejich rozpravu se šéfem. A on mi to pak i potvrdil. Někde na těle máš prý vytetovaný číselný kód. A ten otevře dveře."

"Proč jsi nám o tom neřekl?" zeptal se ho jeho zbrusu nový kluk. Nezněl vyčítavě, spíš jen zvědavě.

"Já...nevěděl jsem...promiň, promiň, promiňtě všichni..."

"On za to nemůže, prý o tom ani sám neví..." vložil se do hovoru Juli.

"A co teď? Svlíkneme ho a budem ho ochmatávat a prozkoumávat nebo jak?" chtěla vědět Kája.

Robi se jenom při tom pomyšlení zhrozil. Prosebně upřel svoje krásná velká očka na Ondru a zatahal ho za rukáv.

"Zvládnu to sám, víte, že má strach, když se ho má třeba jen špičkou prstu dotknout někdo cizí. Mně věří, to snad zvládneme, viď, Bobi?"

Robin milostivě zavrněl nad svojí novou přezdívkou. Líbila se mu, zněla tak majetnicky, ale tak hezky majetnicky, tak krásně, jako ho nikdy nikdo nevlastnil.

Filípek se zasmál. "Ale žádný prasárny, kluci. Kája by z nás vyletěla z kůže. " Karolína se začervenala, ale nic neřekla.

"Neměj péči. Že ty potřebuješ ošahávat Juliho v podstatě nepřetržitě neznamená, že všichni jsou takoví nadrženci jako ty!" oplatil mu se smíchem Ondra, ale když se na něj Robin podíval, okamžitě se uklidnil.

"Neboj se, broučku. Pokud to vyjde, budu mít celý život na to, abych poznal každý záhyb tvého těla. Nemáme kam spěchat."

Robin se k němu vděčně přitulil, nechávaje si opatrně sundávat svršky.

Kája seděla napjatě na zemi v tureckém sedu a Filípek, ačkoli byl před chvílí skoro vypeskován, vyrušoval Julianovu pozornost letmými dotyky. Nicméně oba stíhali hlídat situaci.

Robin byl v obličeji celý rudý a měl pevně zavřené oči.
"Co se děje, Bobi? Co pro tebe můžu udělat, andílku?"
"Ať se nedívají, prosím..."
"Cokoliv..." zamumlal Ondra a jediným gestem je všechny odeslal...jinam.

Čím se dostával níž, tím jeho srdce tlouklo rychleji a krev se proháněla v žilách skoro tryskovou rychlostí, prokrvujíc každý, opravdu každý kousek jeho figury.

Snažil se být co nejněžnější, znal Robinovu citlivost a znal sám sebe, ještě nikdy neměl tu čest se nikoho takhle dotýkat. Byl značně neohrabaný, ale Robin se v tu chvíli jistě musel cítit hůř, tak všechnu svoji vnitření sílu bříšky prstů předával jemu.

Ale vytoužený shluk čísélek stále nikde, prozkoumal už snad každý milimetr.

Robin zoufale svolil, že se podívají i ostatní. Nenáviděl být před lidmi nahý, vzbuzovalo to v něm špatné, velmi špatné vzpomínky. Ondra mu tiskl ruku, a on tiše plakal. Cítil se neuvěřitelně ponížený, jako laboratorní krysa. I když věděl, že tentokrát nemá proč, ten pocit nešlo jen tak vyhodit z mysli.V tu chvíli si zase připadal jako jedno velké nic. Jakoby nebyl schopný uspokojit Ondru, až jednou bude chtít. Podržel by každému, učili ho, že je to jeho povinnost, ale nechat svoje tělo zkoumat, na to opravdu neměl. Paradox. Opět ho dostihla skutečnost, že on si lásku nezaslouží. Hlasitě zafňukal, ale JEHO Ondra byl u něj, okamžitě s ním začal mluvit, okamžitě jej začal uklidňovat. Všichni se mu omlouvali, že nemají na vybranou. A on jim odpovídal, že Robinovi se nikdy neomlouvá.

Po více jak tři čtvrtě hodině se vzdali. Nenašli nic, vůbec nic, co by jen vzdáleně připomínalo čísla či tetování vůbec. Robin se třásl v Ondrově náručí. A Ondra se ho snažil zahrnout co největším množství lásky, jakým mohl.

"Nemůžeš za to, baby.." položil mu ukazováček pravé ruky přes rty. Přesně věděl, co teď Robin cítil. Robi se opřel spánkem o Ondrův hrudník, potřeboval jej cítit, potřeboval vědět, že aspoň ta jediná hezká věc v jeho životě není přelud.

"Počkej moment! Myslím, že to mám!" vypískl najednou Ondra.

Všichni se otočili.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Darek Darek | Web | 8. dubna 2009 v 18:01 | Reagovat

Zde prosím, komentář:

Je to super. Jak popisuješ Bobika. Chuderka malá. Doufám, že se jim to povede njít a Radima nemám rád!

A těším se na pokračováníčko.

2 Dannie Dannie | Web | 8. dubna 2009 v 18:54 | Reagovat

koment č.2:

awwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww :) som nadšená z oficiálneho vzťahu Bobiho (jaká krásna zdrobnenina) a Ondru.. ja im to taaaaaaaaaaaaaaaaaaak prajem :)

a som zvedavá, kde je to tattoo alebo tie čísla.. z Bobiho bude hrdina :)

3 Redmoony Redmoony | 8. dubna 2009 v 18:54 | Reagovat

Chudinka Robin.... neměl a nemá to jednoduchý... snad se to vylepší, když je s Ondrou:)

4 Niwy Niwy | Web | 8. dubna 2009 v 19:19 | Reagovat

jooooj bože mňau :) krása :) chúďatko naše malé jooooj....ale to Bobi ma dostalo xD ako je to pekné, ale pripomenulo mi to jednu dosť stupídnu pesničku xDDDD jj som lama...jaaaaj teším na ďalšie pokráčkooooo :)

5 NaTTali NaTTali | Web | 8. dubna 2009 v 20:03 | Reagovat

jj....chudátko malý Bobi xD ...já sem tak ráda,že sou spolu xD....ty jo...zase to takhle useknout xD....

6 Jessie Jessie | Web | 8. dubna 2009 v 22:07 | Reagovat

a napinas ma:D a to ako som sa rozplyvala som uz napisala na icq...ale proste awwwwwwwwwwwww...okay cakam dalsiu cast:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama