S´il vous plaites?

29. března 2009 v 12:22 | Anique
Jenom bych chtěla o něco poprosit. Poněkud hnusně a sobecky.

Ani si to nemusíte číst, ale pro ty, co by ocenili nový díl KAŽDÝ DEN, click na celý článek.Jak už jsem řekla, moc se mi nelíbí návštěvnost tady. Samozřejmě, s komentama jsem spokojená a děkuju vám za ně moc. Jen bych ráda, aby se o tomhle "díle" dozvěděli i lidi, kteří ihned neklikají na adresu kohokoliv, kdo jim cokoliv zkomentuje...A jinak si reklamu udělat neumím.
Po celou dobu je tu tak kolem deseti lidí denně a to si myslím, že by mohlo být i trošku víc. Prostě o tomhle blogu nikdo neví.
A vzhledem k tomu, že Muguets věnuju docela dost času a myšlenek, ráda bych se podělila.
Kdyby sem lezlo víc lidu, měla by denička prostě i věší motivaci, přímá úměra, znáte? Myslím, že stíhám psát nový díl každý den, takže slibuju, že to opravdu začnu dělat (včera jsem stihla dokonce dva, všimli jste si?), když mi pomůžete.
A kdokoliv helpne, napíšu jeden díl speciálně pro něj:) (oh, to je sebevědomí, což?jakoby o to někdo stál:D)

Shrnutí: kdo by měl chuť mi trošku pomoct a tohle "dílo" se mu líbí, mohl by o něm nějak rozšířit povědomí (třeba kamarádům, nebo odkaz na blogu, jakkoli)

pokud ne, nevadí, já jsem vděčná i za to, co je

a kolem desáté můžete čekat další pokračování:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Darek Darek | Web | 29. března 2009 v 17:23 | Reagovat

Taky si myslím, že tenhle příběh je moc hezký a příznám se, napsat na svůj blog ať se lidi podívají i sem, už mě napadlo, ale realizuji to až teď.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama